WP-Filebase 0.1.3.0 - en to pl_PL translation catalogue (298 entries)

en: Uncategorized Files
pl_PL: Pliki bez kategorii

en: You did not upload a file. <a href="%s" target="_parent">Click here to add one.</a>
pl_PL: Nie dodałeś pliku. <a href="%s" target="_parent"> Kliknij tutaj, aby dodać. </ a>

en: Enter link text:
pl_PL: Wprowadź tekst linku:

en: Single file
pl_PL: Pojedynczy plik

en: File URL
pl_PL: Adres URL pliku

en: File list
pl_PL: Lista plików

en: Category list
pl_PL: Lista kategorii

en: All Categories
pl_PL: Wszystkie kategorie

en: Attachments
pl_PL: Załączniki

en: You did not create a category. <a href="%s" target="_parent">Click here to create one.</a>
pl_PL: Nie utworzyłeś kategorii. <a href="%s" target="_parent"> Kliknij tutaj, aby je utworzyć. </ a>

en: Select Template
pl_PL: Wybierz skórkę

en: Default Template
pl_PL: Skórka Domyślna

en: Add Template
pl_PL: Dodaj skórkę

en: One entry per line. Seperate the title and a short tag (not longer than 8 characters) with '|'.<br />All lines beginning with '*' are selected by default.
pl_PL: Jeden wpis na linię. Rozdziel tytuł i krótki tag (nie dłuższy niż 8 znaków) z '|'. <br /> Wszystkie linie zaczynające się od "*" są domyślnie zaznaczone.

en: One entry per line.
pl_PL: Jeden wpis na linię

en: Limits the maximum tranfer rate for downloads. 0 = unlimited
pl_PL: Ogranicza maksymalny trasfer pobieranych plików. 0 = bez ograniczeń

en: Limits the maximum data traffic. 0 = unlimited
pl_PL: Ogranicza maksymalny ruch danych. 0 = bez ograniczeń

en: Upload Path
pl_PL: Katalog zapisu

en: Show attached files
pl_PL: Pokaż załączniki

en: If enabled, all associated files are listed below an article
pl_PL: Jeśli opcja jest włączona, wszystkie powiązane pliki są wymienione poniżej artykułu

en: Default sorting
pl_PL: Domyślne sortowanie

en: The file property lists are sorted by
pl_PL: Własności pliku są sortowane według

en: Sorting direction
pl_PL: Kierunek sortowania

en: The sorting direction of file lists
pl_PL: Kierunek sortowania listy plików

en: Bit rate limit for guests
pl_PL: Ograniczenie prędkości dla gości

en: Bit rate limit for registered users
pl_PL: Ograniczenie prędkości dla zarejestrowanych urzytkowników

en: Daily traffic limit
pl_PL: Dzienny limit

en: Monthly traffic limit
pl_PL: Miesięczny limit

en: Traffic limit exceeded! Please try again later.
pl_PL: Limit przekroczony! Posimy spróbować później.

en: Traffic exceeded message
pl_PL: Limit przekroczony - wiadomość

note: daily limits
en: Daily user download limits
pl_PL: Dzienny limit pobierania

en: If enabled, unregistered users cannot download any files. You can set different limits for each user role below.
pl_PL: Jeśli opcja jest włączona, Niezarejestrowani użytkownicy nie mogą pobierać plików.  Poniżej można ustawić różne limity dla każdej roli użytkownika.

en: downloads per day
pl_PL: Pobrań na dzień

en: Daily limit for %s
pl_PL: Dzienny limit dla %s

en: You can only download %d files per day.
pl_PL: Możesz pobrać%d plików na dobę

en: Daily limit exceeded message
pl_PL: Dzienny limit przekroczony - wiadomość

en: This file is currently offline.
pl_PL: Ten plik jest obecnie nie dostępny.

en: File offline message
pl_PL: Plik nie dostępny - wiadomość

en: Disable download permalinks
pl_PL: Wyłącz pobieranie permalinks

en: Enable this if you have problems with permalinks.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli masz problemy z permalinks.

en: Download URL base
pl_PL: Bazowy adres URL dla pobierania

en: The url prefix for file download links. Example: <code>%s</code> (Only used when Permalinks are enabled.)
pl_PL: Przedrostek URL pliku linki do pobrania. Przykład: <code>% s </ code> (. Używane tylko, gdy są włączone Permalinks)

en: Post ID of the file browser
pl_PL: Post ID z przeglądarki plików

en: Specify the ID of the post or page where the file browser should be placed. If you want to disable this feature leave the field blank.
pl_PL: Podaj id postu lub strony, gdzie przeglądarka plików powinna być umieszczona. Jeśli chcesz wyłączyć tę funkcję, należy pozostawić puste pole.

en: Category drop down list
pl_PL: Rozwijana lista kategorii

en: Use category drop down list in the file browser instead of listing like files.
pl_PL: Użyj listy kategorii w przeglądarce plików zamiast wymieniać pliki.

en: Always force download
pl_PL: Zawsze wymuszaj pobieranie

en: If enabled files that can be viewed in the browser (like images, PDF documents or videos) can only be downloaded (no streaming).
pl_PL: Jeśli włączony... jedynie pliki takie jak obrazy, dokumenty PDF lub wideo mogą być pobierane (bez  strumieniowych).

en: Ignore downloads by admins
pl_PL: Ignoruj pobieranie przez administratorów

en: Hide inaccessible files and categories
pl_PL: Ukrywaj niedostępne pliki i kategorie

en: If enabled files tagged <i>For members only</i> will not be listed for guests or users whith insufficient rights.
pl_PL: Jeśli włączone pliki oznaczone <i> tylko dla członków </ i> nie zostaną wyświetlone dla gości lub użytkowników z ograniczonymi uprawnieniami.

en: You are not allowed to access this file!
pl_PL: Nie masz uprawnień do tego pliku!

en: Inaccessible file message
pl_PL: Plik niedostępny - wiadomość

en: This message will be displayed if users try to download a file they cannot access
pl_PL: Ten komunikat pojawia się, gdy użytkownicy próbują pobrać plik do którego nie mają dostępu

en: Redirect to login
pl_PL: Przekierowanie do logowania

en: Guests trying to download inaccessible files are redirected to the login page if this option is enabled.
pl_PL: Jeśli zaznaczone to goście, którzy próbują pobrać plik bez uprawnień są przekierowywani do strony logowania.

en: Parse template tags in RSS feeds
pl_PL: Analizować tagi szablonu w formacie RSS

en: If enabled WP-Filebase content tags are parsed in RSS feeds.
pl_PL: Jeśli włączone znaczniki treści WP-Filebase są przetwarzane w kanałach RSS.

en: Allow script upload
pl_PL: Zezwól na przesyłanie plików

en: If you enable this, scripts like PHP or CGI can be uploaded. <b>WARNING:</b> Enabling script uploads is a <b>security risk</b>!
pl_PL: Jeśli włączysz to, skrypty PHP lub CGI,  mogą być przesłane. <b> UWAGA: </ b> Włączanie przesyłania skryptów to <b> zagrożenie bezpieczeństwa </ b>!

en: Accept empty referers
pl_PL: Akceptuj puste odsyłacze

en: If enabled, direct-link-protected files can be downloaded when the referer is empty (i.e. user entered file url in address bar or browser does not send referers)
pl_PL: Jeśli opcja jest włączona, link bezpośredni chroni pliki, które mogą być pobierane, gdy odsyłacz jest pusty (tzn. jeśli użytkownik wpisze adres url w pasku adresu przeglądarki nie wysyła odsyłających)

en: Allowed referers
pl_PL: Zezwól na odsyłacze

en: Sites with matching URLs can link to files directly.
pl_PL: Strony z pasującymi adresami URL mogą linkować pliki bezpośrednio.

en: Decimal file size prefixes
pl_PL: Prefiks rozmiaru pliku - dziesiętne

en: Enable this if you want decimal prefixes (1 MB = 1000 KB = 1 000 000 B) instead of binary (1 MiB = 1024 KiB = 1 048 576 B)
pl_PL: Włącz tą opcję jeśli chcesz używać prefiksów dziesiętnych (1 MB = 1000 KB = 1 000 000 B), a nie binarnej (1 MiB = 1024 KB = 1 048 576 B)

en: Platforms
pl_PL: Platformy

en: Licenses
pl_PL: Licencje

en: Requirements
pl_PL: Wymagania

en: You can optionally add |<i>URL</i> to each line to link to the required software/file.
pl_PL: Można ewentualnie dodać | <i> URL </ i> do każdej linii linku wymaganego oprogramowania lub pliku.

en: Default File Template
pl_PL: Domyślna skórka pliku

en: The template for attachments
pl_PL: Skórka dla załączników

en: Category Template
pl_PL: Skórka dla kategorii

en: The template for category lists (used in the file browser)
pl_PL: Skórka dla listy kategorii (używana w przeglądarce)

en: Download JavaScript
pl_PL: Pobierz JavaScript

en: Here you can enter JavaScript Code which is executed when a user clicks on file download link. The following variables can be used: <i>file_id</i>: the ID of the file, <i>file_url</i>: the clicked download url
pl_PL: Tutaj można wpisać kod JavaScript, który jest wykonywany, gdy użytkownik kliknie na link do pobrania pliku. Następujące zmienne mogą być stosowane: <i> file_id </ i>: ID pliku, <i> file_url </ i>: np. kliknięto przycisk pobierz

en: The category URL
pl_PL: Adres URL kategorii

en: Category path (e.g cat1/cat2/)
pl_PL: Ścieżka kategorii (np. cat1/cat2 /)

en: Just the category folder name, not the path
pl_PL: Wystarczy nazwa folderu kategorii , nie ścieżka

en: Name of the parent categories (empty if none)
pl_PL: Nazwa kategorii nadrzędnej (zostaw puste jeśli brak)

en: Number of files in the category
pl_PL: Liczba plików w kategorii

en: The minimum user level to view this category (-1 = guest, 0 = Subscriber ...)
pl_PL: Minimalny poziom użytkownika, by zobaczyć tę kategorię (-1 = gości, 0 = Abonent ...)

en: The category ID
pl_PL: ID kategorii

en: A unique ID number to identify elements within a template
pl_PL: Unikalny numer ID w celu identyfikacji elementów w szablonie

en: Name of the file
pl_PL: Nazwa pliku

en: Formatted file size
pl_PL: Formatowany rozmiar pliku

en: Formatted file date
pl_PL: Formatowana data pliku

en: Name of the thumbnail file
pl_PL: Nazwa pliku miniaturki

en: File version
pl_PL: Wersja pliku

en: Supported languages
pl_PL: Obsługiwane języki

en: Supported platforms (operating systems)
pl_PL: Obsługiwane systemy operacyjne

en: Requirements to use this file
pl_PL: Wymagania do korzystania z tego pliku

en: License
pl_PL: Licencja

en: The minimum user level to download this file (-1 = guest, 0 = Subscriber ...)
pl_PL: Minimalny poziom użytkownika, by zobaczyć ten plik (-1 = gości, 0 = Abonent ...)

en: 1 if file is offline, otherwise 0
pl_PL: 1, jeśli plik jest niedostępny, w przeciwnym wypadku 0.

en: 1 if direct linking is allowed, otherwise 0
pl_PL: 1, jeśli linki bezpośrednie są dozwolone, w przeciwnym wypadku 0.

en: The category name
pl_PL: Nazwa kategorii

en: ID of the post/page this file belongs to
pl_PL: ID postu lub strony do którego plik należy

en: User ID of the owner
pl_PL: ID właściciela

en: How many times this file has been downloaded.
pl_PL: Plik pobrano

en: IP Address of the last downloader
pl_PL: Adres IP ostatniego pobierającego

en: Time of the last download
pl_PL: Czas ostatniego pobierania

en: Download URL
pl_PL: Adres URL pobierania

en: URL of the post/page this file belongs to
pl_PL: Adres URL postu lub strony do którego plik należy

en: URL of the thumbnail or icon
pl_PL: Adres URL miniaturki lub ikony

en: Category path and file name (e.g cat1/cat2/file.ext)
pl_PL: Ścieżka kategorii i nazwa pliku (np. cat1/cat2/file.ext)

en: The file ID
pl_PL: ID pliku

en: Short description
pl_PL: Krótki opis

en: Offline > Online
pl_PL: Niedostępny > Dostępny

en: Direct linking > redirect to post
pl_PL: Link bezpośredni > przekierowanie do postu

en: Add template variable:
pl_PL: Dodaj zmienną szablonu:

en: You must enter a category name or a folder name.
pl_PL: Musisz wpisać kategorie lub nazwę folderu.

en: The category folder name contains invalid characters.
pl_PL: Folder kategorii zawiera nieprawidłowe znaki.

en: The directory %s already exists!
pl_PL: Katalog %s już istnieje!

en: Unable to move category icon!
pl_PL: Nie można przenieść ikony kategorii!

en: The file extension of the file <b>%s</b> is forbidden!
pl_PL: Rozszerzenie pliku <b>% s </ b> jest zabronione!

en: File %s already exists. You have to delete it first!
pl_PL: Plik %s już istnieje. Musisz go usunąć lub zmienić nazwę!

en: Unable to move file %s! Is the upload directory writeable?
pl_PL: Nie można przenieść pliku %s! Katalog uploadu nie ma prawa zapisu?

en: No file was uploaded.
pl_PL: Nie przesłano żadnych plików.

en: Could not get user id!
pl_PL: Nie udało się pobrać ID użytkownika!

en: File <b>%s</b> is not writable!
pl_PL: Dostęp do pliku <b>%s</b> zabroniony!

en: Manage Categories (<a href="%s">add new</a>)
pl_PL: Zarządzanie kategoriami (<a href="%s"> dodaj nową </ a>)

en: Files
pl_PL: Pliki

en: <strong>Note:</strong><br />Deleting a category does not delete the files in that category. Instead, files that were assigned to the deleted category are set to the parent category.
pl_PL: <strong> Uwaga: </ strong> <br /> Usunięcie kategorii nie powoduje usunięcia plików w tej kategorii. Zamiast tego, pliki, które zostały przypisane do usuniętej kategorii są przniesione do kategorii nadrzędnej.

en: File updated.
pl_PL: Przesłano plik

en: File added.
pl_PL: Dodano Plik

en: Manage Files (<a href="%s">add new</a>)
pl_PL: Zarządzanie plikami (<a href="%s"> dodaj nowy </ a>)

en: Search Files
pl_PL: Szukaj plików

en: Filename
pl_PL: Nazwa pliku

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Hits
pl_PL: Wejść

en: Last download
pl_PL: Ostatnio pobrane

en: Nothing changed!
pl_PL: Nic nie zmieniono!

en: Changed %d items.
pl_PL: Zmieniono %d elementy.

en: Added %d files.
pl_PL: Dodano %d pliki.

en: Filebase successfully synced.
pl_PL: Filebase pomyślnie zsynchronizowane.

en: Complete file sync
pl_PL: Pełna synchronizacja plików

en: Checks files for changes, so more reliable but might take much longer. Do this if you uploaded/changed files with FTP.
pl_PL: Sprawdza pliki w poszukiwaniu zmian, więc są bardziej aktualne, ale może potrwać znacznie dłużej. Zrób to, jeśli pliki zostały przesłane lub zmienione na serwerze FTP.

en: %s is not writable!
pl_PL: Nie można zapisać pliku %s!

en: Update File
pl_PL: Aktualizuj plik

en: Restore Default
pl_PL: Przywróć ustawienia domyślne

en: Edit Templates
pl_PL: Edytuj szablon

en: Submit Template Changes
pl_PL: Zapisz zmiany szablonu

en: Template Tag (a single word to describe the template):
pl_PL: Tag szablonu (pojedyncze słowo opisujące szablon):

en: Template Code:
pl_PL: Kod szablonu:

en: The upload directory <code>%s</code> does not exists. It could not be created automatically because the directory <code>%s</code> is not writable. Please create <code>%s</code> and make it writable for the webserver by executing the following FTP command: <code>%s</code>
pl_PL: Katalog uploadu <code>%s </ code> nie istnieje. Nie może być utworzony automatycznie, ponieważ katalog <code>%s </ code> nie ma prawa zapisu. Proszę utworzyć <code>%s </ code> i nadać prawa do zapisu dla serwera WWW, wykonując następujące polecenie FTP: <code>%s </ code>

en: The upload directory <code>%s</code> is not writable. Please make it writable for PHP by executing the follwing FTP command: <code>%s</code>
pl_PL: Katalog uploadu <code>%s </ code> nie ma prawa zapisu. Proszę zmienić uprawnienia  i nadać prawa do zapisu dla PHP, wykonując następujące polecenie FTP: <code> %s  </code>

en: Manage Files
pl_PL: Zarządzaj plikami

en: View uploaded files and edit them
pl_PL: Zobacz i edytuj wgrane pliki

en: Manage Categories
pl_PL: Zarządzaj kategoriami

en: Manage existing categories and add new ones.
pl_PL: Zarządzaj istniejącymi kategoriami i dodaj nowe.

en: Sync Filebase
pl_PL: Synchronizuj Filebase

en: Synchronises the database with the file system. Use this to add FTP-uploaded files.
pl_PL: Synchronizuje bazę danych w systemie plików. Użyj tego, aby dodać pliki wgrane na serwer FTP.

en: Edit Stylesheet
pl_PL: Edytuj arkusz stylów

en: Edit the CSS for the file template
pl_PL: Edycja CSS - szablon pliku

en: Manage Templates
pl_PL: Zarządzaj szablonami

en: Edit custom file list templates
pl_PL: Edycja szablonów  listy plików niestandardowych

en: Donate &amp; Feature Request
pl_PL: Darowizna &amp; Nowa funkcjonalność

en: If you like this plugin and want to support my work, please donate. You can also post your ideas making the plugin better.
pl_PL: Jeśli podoba Ci się ten plugin i chcesz wesprzeć moją pracę, proszę o datek. Możesz również zamieścić swoje pomysły co wtyczki aby była coraz lepsza.

en: Traffic
pl_PL: Ruch

en: Today
pl_PL: Dzisiaj

en: This Month
pl_PL: W tym miesiącu

en: Settings reseted.
pl_PL: Ustawienia zresetowane

en: /%s/ added to rejected URIs list of WP Super Cache.
pl_PL: /%s/ dodany do listy blokowanych adresów URI - WP Super Cache.

en: WARNING: Script upload enabled!
pl_PL: UWAGA: przesyłanie skryptów aktywne!

en: File template successfully parsed.
pl_PL: Plik Szablonu został przeanalizowany.

en: Could not parse template: error (%s) in line %s.
pl_PL: Nie można przeanalizować szablonu: Błąd (%s) w linii %s.

en: Category template successfully parsed.
pl_PL: Szablon kategorii został przeanalizowany poprawnie.

en: Settings updated.
pl_PL: Zapisano ustawienia

en: Could not read file!
pl_PL: Nie można odczytać pliku!

en: Category Folder
pl_PL: Folder kategorii

en: Category Icon
pl_PL: Ikona kategorii

en: For members only
pl_PL: Tylko dla członków

en: Minimum user level: (see %s)
pl_PL: Minimalny poziom użytkownika: (zobacz %s)

en: Apply permission to all child files
pl_PL: Zastosuj uprawnienia do wszystkich plików podrzędnych

en: Edit File
pl_PL: Edycja pliku

en: Upload File
pl_PL: Wgraj plik

en: Simple Form
pl_PL: Prosty formularz

en: Extended Form
pl_PL: Formularz rozszerzony

en: Choose File
pl_PL: Wybierz plik

en: Maximum file size: %s
pl_PL: Maksymalny rozmiar pliku: %s

en: You can optionally upload a thumbnail here. If the file is a valid image, a thumbnail is generated automatically.
pl_PL: Opcjonalnie można załadować miniaturę tutaj. Jeśli plik obrazu jest poprawny, miniatura jest generowana automatycznie.

en: The following fields are optional.
pl_PL: Następujące pola są opcjonalne.

en: Download Counter
pl_PL: Licznik pobierania

en: Direct linking
pl_PL: Linki bezpośrednie

en: Allow direct linking
pl_PL: Zezwól na linki bezpośrednie

en: Redirect to post
pl_PL: Przekieruj do posta

en: Offline
pl_PL: Nieaktywny

en: Template:
pl_PL: Szablon

note: Description of an extension
en: A powerful download manager supporting file categories, thumbnails, traffic/bit rate limits and more.
pl_PL: Potężny menedżer pobierania wbudowane kategorie plików, miniatury, limity szybkości ruchu i wiele więcej.

note: Template
en: Version
pl_PL: Wersja

en: Languages
pl_PL: Języki

en: Author
pl_PL: Autor

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Category:
pl_PL: Kategoria:

en: Date
pl_PL: Data

en: Details
pl_PL: Szczegóły

note: Option Categories
en: Common
pl_PL: Ogólne

en: Display
pl_PL: Wyświetl

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Form Presets
pl_PL: Ustawienia formularza

en: Limits
pl_PL: Limity

en: Security
pl_PL: Ochrona

en: Templates and Scripts
pl_PL: Szablony i skrypty

en: Lists the latest or most popular files
pl_PL: Lista ostatnich lub najbardziej popularnych plików

en: Simple listing of file categories
pl_PL: Prosta lista kategorii plików

en: Before you can use this widget, please set a Post ID for the file browser in WP-Filebase settings.
pl_PL: Zanim będzie można korzystać z tego widżetu, należy ustawić ID postu dla przeglądarki plików w ustawieniach WP-Filebase.

en: If you like WP-Filebase I would appreciate a small donation to support my work. You can additionally add an idea to make WP-Filebase even better. Just click the button below. Thank you!
pl_PL: Jeśli lubisz WP-Filebase byłbym wdzięczny za mały datek na wsparcie mojej pracy. Możesz dodatkowo dodać swoje pomysł, aby WP-Filebase był jeszcze lepszy. Po prostu kliknij przycisk poniżej. Dziękujemy!

en: Custom field '%s' removed!
pl_PL: Pole niestandardowe '%s' usunięte!

en: Custom field '%s' added.
pl_PL: Pole niestandardowe'%s' dodane!

en: Search Integration
pl_PL: Integracja z wyszukiwarkami

en: Searches in attached files and lists the associated posts and pages when searching the site.
pl_PL: Wyszukiwanie w załączonych plikach, listach oraz powiązanych postów i stron podczas wyszukiwania na stronie.

en: Restore Default Settings
pl_PL: Przywróć ustawienia domyślne

en: Attachment Position
pl_PL: Pozycja załącznika

en: After the Content
pl_PL: Po treści

en: Before the Content
pl_PL: Przed treścią

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Category Name
pl_PL: Nazwa kategorii

en: Category ID
pl_PL: ID kategorii

en: Number of files per page
pl_PL: Ilość plikoów na stronę

en: Relative path of the file
pl_PL: Względna ścieżka do pliku

en: Length of the file list per page. Set to 0 to disable the limit.
pl_PL: Długość listy plików na stronie. Ustaw na 0 aby wyłączyć limit.

en: File browser category sorting
pl_PL: Sortowanie kategorii - przeglądarka plików

en: The category property categories in the file browser are sorted by
pl_PL: Kategorie w przeglądarce plików są sortowane według

en: Name of the Category folder
pl_PL: Nazwa folderu kategorii

en: Relative path of the category folder
pl_PL: Względna ścieżka do folderu kategorii

en: File browser file sorting
pl_PL: Przeglądarka plików - Sortowanie

en: The file property files in the file browser are sorted by
pl_PL: Pliki w przeglądarce plików są sortowane według

en: Send HTTP-Range header
pl_PL: Wyślij nagłówek klasy HTTP

en: Allows users to pause downloads and continue later. In addition download managers can use multiple connections at the same time.
pl_PL: Pozwala użytkownikom na wstrzymywanie pobierania i kontynuowanie później. Oprócz menedżerów pobierania może korzystać z wielu połączeń w tym samym czasie.

en: Disable HTTP Caching
pl_PL: Wyłącz HTTP Caching

en: Enable this if you have problems with downloads while using Wordpress with a cache plugin.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli masz problemy z pobraniem podczas używania Wordpress z wtyczką cache.

en: With custom fields you can add even more file properties.
pl_PL: Z polami niestandardowymi możesz dodać jeszcze więcej właściwości plików.

en: Redirect to referring page after login
pl_PL: Przekierowanie do odsyłacza strony po zalogowaniu

en: Users are redirected to the page where they clicked on the download link after logging in.
pl_PL: Użytkownicy są przekierowywani do strony, gdzie kliknięto na link pobierz po zalogowaniu

en: Protect upload path
pl_PL: Zabezpiecz ścieżkę upload-u

en: This prevents direct access to files in the upload directory.
pl_PL: Uniemożliwia bezpośredni dostęp do plików w katalogu uploadu.

en: Hide download links
pl_PL: Ukryj linki pobierania

en: File download links wont be displayed in the browser's status bar. You should enable '%s' to make it even harder to find out the URL.
pl_PL: Linki pobieranych plików bedą wyświetlane w pasku stanu przeglądarki. Należy włączyć '%s', aby uczynić je jeszcze trudniejszymi do znalezienia.

en: Auto-detect thumbnails
pl_PL: Automatycznie wykryj miniaturki

en: Images are considered as thumbnails for files with the same name when syncing. (e.g `file.jpg` &lt;=&gt; `file.zip`)
pl_PL: Obrazy są traktowane jako miniatury plików o tej samej nazwie przy synchronizacji. (np. `file.jpg` <=> `file.zip`)

en: Automatic Sync
pl_PL: Automatyczna Synchronizacja

en: Schedules a cronjob to hourly synchronize the filesystem and the database.
pl_PL: Ustaw harmonogram zadań cron do cogodzinnej synchronizacji systemu plików i bazy danych.

en: Extension Blacklist
pl_PL: Czarna lista rozszerzeń

en: Files with an extension in this list are skipped while synchronisation. (seperate with comma)
pl_PL: Pliki z rozszerzeniem na tej liście są pomijane podczas synchronizacji. (rodzielane przecinkiem)

en: Disable ID3 tag detection
pl_PL: Wyłącz wykrywanie ID3

en: This disables all meta file info reading. Use this option if you have issues adding large files.
pl_PL: Wyłącza odczyt wszystkich meta informacji o pliku. Użyj tej opcji, jeśli masz problemy z dodawaniem dużych plików.

en: Search ID3 Tags
pl_PL: Szukaj tagó ID3

en: Search in file meta data, like ID3 for MP3 files, EXIF for JPEG... (this option does not increase significantly server load since all data is cached in a MySQL table)
pl_PL: Szukaj w danych meta pliku, takich jak  ID3 dla plików MP3, EXIF dla plików JPEG... (opcja ta nie wpływa znacząco na zwiększenie obciążenie serwera, ponieważ wszystkie dane są zapisywane w tabeli MySQL)

en: Add WP-Filebase to admin menu bar
pl_PL: Dodaj WP-Filebase do administracyjnego paska menu

en: Display some quick actions for file management in the admin menu bar.
pl_PL: Dodaj kilka przydatnych zadań do zarządzania plikami na pasku menu Administratora.

en: Statistics
pl_PL: Statystyki

en: Number of Files
pl_PL: Liczba plików

en: Number of Categories
pl_PL: Liczba kategorii

en: Total Downloads
pl_PL: Wszystkie pobrane

en: Total File Size
pl_PL: Razem rozmiar pliku

en: Convert old Tags
pl_PL: Konwertuj stare Tagi

en: Convert tags from versions earlier than 0.2.0
pl_PL: Konwertuj taki z versji wcześniejszych niż 0.2.0

en: Add File
pl_PL: Dodaj plik

en: Redirect download to URL
pl_PL: Przekieruj pobieranie do adresu URL

en: Copy file into Filebase (sideload)
pl_PL: Skopiuj plik do Filebase (sideload)

en: Limit file access by selecting one or more user roles.
pl_PL: Ograniczyć dostęp do plików, wybierając jeden lub kilka ról użytkowników.

en: Select multiple roles by holding the CTRL/COMMAND key.
pl_PL: Wybierz wiele ról, przytrzymując klawisz CTRL / Command.

en: Access Permission
pl_PL: Uprawnienia dostępu

en: Everyone
pl_PL: Wszyscy

en: Add Category
pl_PL: Dodaj kategorie

en: Exclude from file browser
pl_PL: Nie pokazuj w przeglądarce plików

en: Templates used for single embedded files or file lists.
pl_PL: Szablon dla pojedynczych osadzonych plików lub list plików.

en: For some files there are more tags available. You find a list of all tags below the form when editing a file.
pl_PL: Dla niektórych plików jest dostępne więcej tagów. Można znaleźć listę wszystkich tagów w poniższym formularzu podczas edycji pliku.

en: Reset all Templates to default
pl_PL: Resetuj wszystkie szablody do wartości domyślnych

en: These templates can be used for categories.
pl_PL: Te szablony mogą być zastosowane do kategorii.

en: A list-template consists of header, footer and file template. It can optionally have a category template to list sub-categories.
pl_PL: Lista szablonów składa się z nagłówka, stopki i szablonu pliku. Opcjonalnie może mieć szablon kategorii do listy podkategorii.

en: Header
pl_PL: Nagłówek

en: Footer
pl_PL: Stopka

en: File Template
pl_PL: Plik szablonu

en: Parent Category ID
pl_PL: ID kategori głównej

en: Number of files directly in the category
pl_PL: Liczba plików bezpośrednio w kategorii

en: Number of all files in the category and all sub-categories
pl_PL: Liczba wszystkich plików w danej kategorii i wszystkich podkategorii

en: Attach existing file
pl_PL: Załącz istniejący plik

en: Select File
pl_PL: Wybierz plik

en: Select the categories containing the files you would like to list.
pl_PL: Wybierz kategorie, zawierające pliki, które chcesz wyświetlić.

en: Include all Categories
pl_PL: Uwzględnij wszystkie kategorie

en: Files per page:
pl_PL: Plików na stronę:

en: Set to 0 to use the default limit (%d), -1 will disable pagination.
pl_PL: Ustaw na 0, aby użyć domyślnego limitu (%d), -1 wyłączy stronicowanie.

en: File Tree View
pl_PL: Wyświetl drzewo plików

en: List selected Categories
pl_PL: Lista wybranych kategorii

en: Select the root category of the tree view file browser:
pl_PL: Wybierz kategorię główną widoku drzewa w przeglądarce plików:

en: The File has been uploaded successfully.
pl_PL: Plik został przesłany pomyślnie.

en: New Category created.
pl_PL: Utworzono nową kategorie.

en: Selectable by Uploader
pl_PL: Wybierana przez Uploadera

en: Upload to Root
pl_PL: Wyślij do katalogu głównego

en: You can enter a URL to redirect users.
pl_PL: Możesz wprowadzić adres URL do przekierowywania użytkowników.

en: Ask your webhoster to increase this limit, it is set in %s.
pl_PL: Poproś webhostera aby zwiększyć ten limit, jest ustawiony na %s.

en: Inherit Permissions
pl_PL: Dziedziczenie uprawnień

en: Explicitly set permissions
pl_PL: Wyraźnie określone uprawnienia

en: Limit category access by selecting one or more user roles.
pl_PL: Ograniczyć dostęp do kategorii wybierając jedną lub więcej ról użytkownika.

en: This will recursivly update permissions of all existing child categories and files. Note that permissions of new files in this category are inherited automatically, without having checked this checkbox.
pl_PL: To rekursywnieaktualizuje  uprawnienia wszystkich istniejących kategorii, podkategorii i plików. Należy pamiętać, że uprawnienia nowych plików w tej kategorii są dziedziczone automatycznie, bez zaznaczania tego pola.

en: Owner
pl_PL: Właściciel
